Yhteystiedot

RESTAMAX-KONSERNIN YHTEYSTIEDOT

Restamax Oyj

Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Fax +358 3  212 3760

Puh +35810 4233 204

Restamax Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Keikkatarjoukset, -pyynnöt, -kyselyt:  keikat@ravintola.fi

 

TOIMISTO
LASKUTUS / RESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
KANTA-ASIAKKAAT
Ella Tuikka
Markkinointiassistentti
010 4233 203
ella.tuikka@ravintola.fi
KONSERNIN JOHTO
Timo Laine
Hallituksen puheenjohtaja
010 4233 280
timo.laine@ravintola.fi
Mikko Aartio
Hallituksen jäsen
010 4233 281
mikko.aartio@ravintola.fi
Juha Helminen
Toimitusjohtaja
040 535 5560
juha.helminen@ravintola.fi
Jarno Suominen
Talousjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@ravintola.fi
HALLINTO
Perttu Pesonen
Kehitysjohtaja
010 4233 287
perttu.pesonen@ravintola.fi
Tero Kaikkonen
Kehitysjohtaja
040 083 9191
tero.kaikkonen@ravintola.fi
Tomi Söderström
Operatiivinen johtaja
050 355 0242
tomi.soderstrom@ravintola.fi
Eero Aho
Linjajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 293
eero.aho@ravintola.fi
Linda Asikainen
Myyntipäällikkö
010 423 3201
linda.asikainen@ravintola.fi
Mika Järvinen
Asiantuntija / luvat, IT-asiat
010 4233 286
mika.jarvinen@ravintola.fi
Miko Helander
Linjajohtaja / yökerhot
010 4233 292
miko.helander@ravintola.fi
Paul Meli
Linjajohtaja / yökerhot
010 4233 288
paul.meli@ravintola.fi
keikat@ravintola.fi
Tanja Virtanen
Linjajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 285
tanja.virtanen@ravintola.fi
Tero Kaikkonen
Linjajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 291
tero.kaikkonen@ravintola.fi
Rauli Kamppinen
Linjajohtaja
040 728 8198
rauli.kamppinen@ravintola.fi
Saija Mattila
Linjajohtaja / ruokaravintolat
050 411 1172
saija.mattila@ravintola.fi
Noora Aartio
Business Controller (äitiyslomalla)
010 4233 290
noora.aartio@ravintola.fi
Sami-Petteri Rajala
Business Controller
040 671 4257
sami-petteri.rajala@ravintola.fi