Yhteystiedot

RESTAMAX -KONSERNIN YHTEYSTIEDOT

Restamax Oyj

Näsilinnankatu 48 E 4 krs.
33200 TAMPERE

fax +358 3  212 3760

Restamax Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Keikkatarjoukset, -pyynnöt, -kyselyt:  keikat@ravintola.fi

 

LASKUTUS / RESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
KANTA-ASIAKKAAT
Clarissa Räty
010 423 3203
kanta-asiakkaat@ravintola.fi
Timo Laine
Hallituksen puheenjohtaja
010 4233 280
timo.laine@ravintola.fi
Mikko Aartio
Hallituksen jäsen
010 4233 281
mikko.aartio@ravintola.fi
Markku Virtanen
Toimitusjohtaja
010 4233 282
markku.virtanen@ravintola.fi
Jarno Suominen
Talousjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@ravintola.fi
Tanja Virtanen
Linjajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 285
tanja.virtanen@ravintola.fi
Tero Kaikkonen
Linjajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 291
tero.kaikkonen@ravintola.fi
Eero Aho
Liiketoimintajohtaja / ruokaravintolat
010 4233 293
eero.aho@ravintola.fi
Paul Meli
Linjajohtaja / yökerhot & bändit
010 4233 288
paul.meli@ravintola.fi
keikat@ravintola.fi
Perttu Pesonen
Myynti- ja markkinointijohtaja
010 4233 287
perttu.pesonen@ravintola.fi
Topi Hietala
Linjajohtaja / yökerhot
010 4233 292
topi.hietala@ravintola.fi
Hanna Mäkelä
Myyntipäällikkö / Myyntipalvelupäällikkö
010 4233 201
hanna.makela@ravintola.fi
Mika Järvinen
Asiantuntija / luvat, IT-asiat
010 4233 286
mika.jarvinen@ravintola.fi
Noora Lindeman
Business Controller
010 4233 290
noora.lindeman@ravintola.fi