Ravintolat taskussasi – Ravintola.fi

Ravintolat taskussasi – Ravintola.fi

Yhteystiedot

NoHo Partners yhteystiedot

NoHo Partners

Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Myyntipalvelu:
+358 9 6128 6000
myynti@noho.fi 

NoHo Partners Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Keikkatarjoukset, -pyynnöt, -kyselyt: keikat@ravintola.fi

Viranomaistahojen yhteydenotot: 09 612 85055

Toimisto

LASKUTUS / MYYNTIRESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
OSTORESKONTRA
ostoreskontra@ravintola.fi
KANTA-ASIAKKAAT
010 4233 203
kanta-asiakkaat@ravintola.fi
LAHJAKORTIT
lahjakortti@ravintola.fi
KONSERNIN JOHTO
Aku Vikström
Toimitusjohtaja
09 6128 6000
Mediatiedustelut: 050 576 1609
aku.vikstrom@noho.fi
Jarno Suominen
Varatoimitusjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@noho.fi
Jarno Vilponen
Talousjohtaja
040 721 9376
jarno.vilponen@noho.fi
Juha Helminen
Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja
040 535 5560
juha.helminen@noho.fi
Anne Kokkonen
Henkilöstöjohtaja
050 547 3849
anne.kokkonen@noho.fi
Tero Kaikkonen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat
040 083 9191
tero.kaikkonen@noho.fi
Benjamin Gripenberg
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu
050 575 5522
benjamin.gripenberg@noho.fi
Tanja Virtanen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi
010 4233 285
tanja.virtanen@noho.fi
Paul Meli
Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat muu Suomi
010 4233 288
paul.meli@noho.fi
keikat@ravintola.fi
HALLINTO
Sami-Petteri Rajala
Chief Digital Officer, CDO
040 671 4257
sami-petteri.rajala@noho.fi
Laura Argillander
Account Controller
040 451 3249
laura.argillander@noho.fi
Sanna Oinonen
Viestintäpäällikkö
050 576 1609
sanna.oinonen@noho.fi
Henri Virlander
Myyntijohtaja
+358 50 591 2013
henri.virlander@noho.fi