Katso päivittyvä seuranta: näin ravintolamme palvelevat

Katso päivittyvä seuranta: näin ravintolamme palvelevat

Yhteystiedot

NoHo Partners yhteystiedot

NoHo Partners

Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE
Fax +358 3  212 3760
Puh +35810 4233 204

NoHo Partners Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Keikkatarjoukset, -pyynnöt, -kyselyt:  keikat@ravintola.fi

Toimisto

LASKUTUS / MYYNTIRESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
OSTORESKONTRA
ostoreskontra@ravintola.fi
KANTA-ASIAKKAAT
Ella Tuikka
Kanta-asiakasvastaava
010 4233 203
kanta-asiakkaat@ravintola.fi
KONSERNIN JOHTO
Aku Vikström
Toimitusjohtaja
Johdon assistentti Katri Väätäinen
044 011 1989
aku.vikstrom@noho.fi
Jarno Suominen
Varatoimitusjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@noho.fi
Jarno Vilponen
Talousjohtaja
040 721 9376
jarno.vilponen@noho.fi
Juha Helminen
Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja
040 535 5560
juha.helminen@noho.fi
Perttu Pesonen
Kehitysjohtaja
010 4233 287
perttu.pesonen@noho.fi
Anne Kokkonen
Henkilöstöjohtaja
050 547 3849
anne.kokkonen@noho.fi
Benjamin Gripenberg
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu
050 575 5522
benjamin.gripenberg@noho.fi
Tanja Virtanen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi
010 4233 285
tanja.virtanen@noho.fi
Eemeli Nurminen
Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat PK-seutu
045 279 3480
eemeli.nurminen@noho.fi
Paul Meli
Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat muu Suomi
010 4233 288
paul.meli@noho.fi
keikat@ravintola.fi
Tero Kaikkonen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat
040 083 9191
tero.kaikkonen@noho.fi
HALLINTO
Sami-Petteri Rajala
Business Controller
040 671 4257
sami-petteri.rajala@noho.fi
Laura Argillander
Account Controller
040 451 3249
laura.argillander@noho.fi
Heidi Kavander-Sundström
Markkinointipäällikkö
050 430 5505
heidi.kavander@noho.fi
Sanna Oinonen
Viestintäpäällikkö
050 576 1609
sanna.oinonen@noho.fi
Mika Järvinen
Asiantuntija / luvat, IT-asiat
010 4233 286
mika.jarvinen@noho.fi