Yhteystiedot

NoHo Partners yhteystiedot

NoHo Partners

Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Myyntipalvelu:
+358 9 6128 6000
myynti@noho.fi 

NoHo Partners Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Viranomaistahojen yhteydenotot: 09 612 85055

Toimisto

LASKUTUS / MYYNTIRESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
OSTORESKONTRA
ostoreskontra@ravintola.fi
MYYNTI
09 6128 6000
myynti@noho.fi
LAHJAKORTIT
lahjakortti@ravintola.fi
JOHTO
Aku Vikström
Toimitusjohtaja
Johdon assistentti Katri Youssef:
+358 44 011 1989
Mediatiedustelut: +358 50 576 1609
aku.vikstrom@noho.fi
Jarno Suominen
Varatoimitusjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@noho.fi
Jarno Vilponen
Talousjohtaja
+358 40 721 9376
jarno.vilponen@noho.fi
Juha Helminen
Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja
+358 40 535 5560
juha.helminen@noho.fi
Anne Kokkonen
Henkilöstöjohtaja
+358 50 547 3849
anne.kokkonen@noho.fi
Tero Kaikkonen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat
+358 40 083 9191
tero.kaikkonen@noho.fi
Benjamin Gripenberg
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu
+358 50 575 5522
benjamin.gripenberg@noho.fi
Tanja Virtanen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi
010 4233 285
tanja.virtanen@noho.fi
Paul Meli
Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat muu Suomi
010 4233 288
paul.meli@noho.fi
HALLINTO
Henri Virlander
Myyntijohtaja
+358 50 591 2013
henri.virlander@noho.fi
Pauli Kouhia
Hankintajohtaja
+358 45 110 1572
pauli.kouhia@noho.fi
Sanna Oinonen
Viestintäpäällikkö
+358 50 576 1609
sanna.oinonen@noho.fi
Katri Youssef
Johdon assistentti
+358 44 011 1989
katri.youssef@noho.fi
Laura Argillander
Account Controller
+358 40 451 3249
laura.argillander@noho.fi