Yhteystiedot

NOHO PARTNERS-KONSERNIN YHTEYSTIEDOT

NoHo Partners

Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Fax +358 3  212 3760

Puh +35810 4233 204

Restamax Oyj:n laskutusosoitteet –>

Haluatteko laskutusasiakkaaksi?

Keikkatarjoukset, -pyynnöt, -kyselyt:  keikat@ravintola.fi

 

TOIMISTO
LASKUTUS / RESKONTRA
010 4233 202
laskutus@ravintola.fi
KANTA-ASIAKKAAT
Ella Tuikka
Markkinointiassistentti
010 4233 203
ella.tuikka@noho.fi
KONSERNIN JOHTO
Aku Vikström
Toimitusjohtaja
044 011 1989
(johdon assistentti Katri Väätäinen)
Jarno Suominen
Talousjohtaja
010 4233 283
jarno.suominen@noho.fi
Juha Helminen
Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja
040 535 5560
juha.helminen@noho.fi
Joonas Mäkilä
Kaupallinen johtaja
046 920 9477
joonas.makila@noho.fi
Perttu Pesonen
Kehitysjohtaja
010 4233 287
perttu.pesonen@noho.fi
Anne Kokkonen
Henkilöstöjohtaja
050 547 3849
anne.kokkonen@noho.fi
Tero Kaikkonen
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat
040 083 9191
tero.kaikkonen@noho.fi
Benjamin Gripenberg
Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu
050 575 5522
benjamin.gripenberg@noho.fi
Tanja Virtanen
Linjajohtaja, Premium-konseptiravintolat
010 4233 285
tanja.virtanen@noho.fi
Eemeli Nurminen
Liiketoimintajohtaja, Yökerhot ja viihde PK-seutu
045 279 3480
eemeli.nurminen@noho.fi
Paul Meli
Liiketoimintajohtaja, Yökerhot sekä Seurusteluravintolat ja pubit
010 4233 288
paul.meli@noho.fi
keikat@ravintola.fi
Elina Yrjänheikki
Liiketoimintajohtaja, Tapahtumat
040 548 1209
elina.yrjanheikki@noho.fi
HALLINTO
Sami-Petteri Rajala
Business Controller
040 671 4257
sami-petteri.rajala@noho.fi
Noora Aartio
Business Controller (äitiyslomalla)
010 4233 290
noora.aartio@noho.fi
Mika Järvinen
Asiantuntija / luvat, IT-asiat
010 4233 286
mika.jarvinen@noho.fi